Блог

Забезпечити миттєвий доступ до води у разі пожежі допоможе клапан пожежного крана.
Одним із важливих елементів систем водопостачання, опалення та інших інженерних комунікацій є зганяння американка.
Це відкриває нові можливості для просування продукції в європейські країни та підтверджує гарантовану якість.
ТОВ «ШЛЯХ», звертається до Вас із пропозицією співпраці, яка вкрай необхідна у складний для нашої Держави час.
Латунний вентиль відноситься до категорії запірно-регулюючої арматури і являє собою рухливий механізм, за допомогою якого проводиться регулювання або перекриття потоку робочої речовини.
Сьогодні безліч великих підприємств пропонує послуги з серійного і великосерійного виробництва типових металовиробів.
Для виготовлення великої партії латунних деталей використовуються токарні, фрезерні та токарно-фрезерні верстати з ЧПУ.
На жаль, міські станції фільтрації не в змозі забезпечити якісне очищення води від домішок, а плачевний стан трубопроводів ще більше погіршує ситуацію.
Що таке фільтр грубої очистки води для будинку? Це невеликих розмірів колба з латуні, яка має два патрубка для підключення — вхідний і вихідний.
Для керування потоком рідини або газу у трубопроводі використовується латунна арматура.
Нерідко виникають ситуації, коли типові деталі із латуні не підходять для реалізації задуманого проекту.
Основним напрямом ТОВ «ШЛЯХ» є виробництво запірної арматури та додаткових деталей до неї.
З метою мінімізації шлюбу та отримання необхідного класу точності деталі застосовується така операція, як металообробка з ЧПУ.
Для отримання необхідної клієнту конфігурації виробу фахівці ТОВ «ШЛЯХ» виконують виготовлення деталей з металу за кресленнями замовника.
Першочерговим завданням для виготовлення нової деталі є розробка конструкторської документації на виріб.
Для отримання отворів у листовому металі та корпусних деталях застосовується операція свердління.
Одним з напрямків діяльності ТОВ "ШЛЯХ" є нанесення вакуумних покриттів на вироби з різних матеріалів.
Для делікатного нанесення на металеву поверхню текстової або графічної інформації застосовується така операція, як лазерне гравіювання на металі.
Для організації виробництва великої партії однакових деталей потрібно такий "інструмент" як прес-форма.
Основною і більш екологічною альтернативою піскоструминної є дробеструйна обробка металу.
Для очищення заготовок від окалин, поверхневої корозії або задирок, які залишилися після лиття, застосовується такий метод механічної обробки, як полірування металів.
Для виготовлення серійних або дрібносерійних деталей з високим класом точності, застосовуються фрезерні роботи ЧПУ.
Для додання заготівлі необхідної форми і параметрів шляхом зняття зайвого шару металу, застосовується така сучасна і високоточна операція, як токарні роботи з ЧПУ.
Для надання циліндричним та конічним деталям необхідного класу точності та чистоти поверхні застосовується така операція, як кругла шліфування.
Для отримання великої кількості однотипних виробів складної конфігурації із пластику на ТОВ «ШЛЯХ» використовується такий виробничий метод, як лиття пластмас під тиском.
Однією з найбільш популярних послуг серед наших клієнтів є лиття кольорових металів.
Одним із популярних методів виготовлення об'ємних виробів із кольорових металів є гаряче штампування.
Одним із найпоширеніших способів фінішної обробки поверхонь металевої заготовки є плоске шліфування.
При дії на метал електричного струму високої напруги він руйнується, що дозволяє «вирізати» з нього вироби різних форм і розмірів. Цей процес називається «електроерозійна обробка».
Для отримання отвору заданого діаметра та класу точності рекомендується проводити координатно-розточувальні роботи. Які особливості та переваги має дана операція, про це ми розповімо в даній статті.
Aquatherm Kyiv 2021 дати проведення з 18 до 20 травня в МВЦ - це велика галузева спеціалізована виставка в Україні , ТОВ «Шлях» традиційно брало участь у ній. Виставка Aquatherm одна з небагатьох в нашій країні, яка привертає велику увагу виробників, фахівців, торгуючих і монтажних організацій в сфері енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціонування, промислового холоду, водопостачання, відновлюваної енергетики, сантехніки і басейнів.
В першу чергу хотілося б відзначити професіоналізм і високий рівень організації заходу. Для нашої компанії дана виставка - гарна можливість в черговий раз зустрітися з нашими стратегічними і постійними партнерами, а також можливість познайомитися з новими потенційними замовниками.
За час виставки ТОВ «Шлях» придбало достатню кількість контактів фірм, компаній і приватних підприємців, які зацікавлені у співпраці з нашим підприємством, а також розглядають наш завод як основного вітчизняного партнера за програмою імпортозаміщення.
На виставці ми також отримали можливість поспостерігати за конкуруючою продукцією і вивчити ринок сантехнічної та запірної арматури.
У травні 2021 року в щорічному спецвипуску інформаційно аналітичного «Будівельного журналу» № 1-2 (149-150) вийшла стаття з інтерв'ю з комерційним директором і власником ТОВ «Шлях» Панюковою Мариною Іванівною. У цій статті докладно розповідається про особливості виробництва сантехнічної арматури, про професійні кадри, які забезпечують високу якість продукції, про надійних партнерів, з якими пов'язує багаторічна продуктивна робота, про перспективи розвитку підприємства.
Вадим Дичок представник компанії- дилера «Sanwell» / «Дюс Трейд» дав аналітичну оцінку ТМ LEXLINE, як марці, якість якої не відрізняється від європейських аналогів. Він високо оцінив не тільки якість арматури, а й стиль роботи, стабільність підприємства.
6 серпня 2020 року ТОВ «ШЛЯХ» оновив сертифікат на систему управління якістю ISO 9001: 20015.
16-17.09.2020
Начальник відділу постачання ТОВ «Шлях» Роман Миколайович Артюх і менеджер постачання Андрій Анатолійович Карпенко взяли участь в груповому тренінгу від компанії Business & People.
07.08.2020 р

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Звертайтеся за вказаними телефонами і ми обов'язково Вас проконсультуємо. Завжди раді допомогти!