Блог

Серійне виробництво виробів з металу: види матеріалів і етапи виготовлення

Для виготовлення великої партії латунних деталей використовуються токарні, фрезерні та токарно-фрезерні верстати з ЧПУ. Завдяки автоматизації технологічного процесу обробки заготовок, серійне виробництво виробів з кольорового металу стає максимально рентабельним, а самі деталі мають точні розміри.

Чим відрізняється серійне виробництво від масового? Кількістю продукції, що випускається. “Серія”, за всіма технологічними і виробничими параметрами, займає проміжне місце між одиничним і масовим виробництвом. Отже і собівартість виробів сантехнічної арматури, що випускаються знаходиться на цьому ж рівні.

Види оброблюваних матеріалів при серійному виробництві деталей

При серійному виробництві деталі можуть виготовлятися з:

 • мідь;
 • бронза;
 • чавун;
 • латунь;
 • титану, сталі та їх сплавів;
 • нержавійки.

Також для серійного виробництва металевих деталей широко використовується первинний і технічний алюміній, алюміній для розкислень і сплави на його основі.

Серійне виробництво виробів з металу

Особливості виготовлення металовиробів при серійному виробництві.

До особливостей серійного виробництва металовиробів можна віднести етапи їх виготовлення, а саме:

 1. Підбір матеріалу у відповідність з вимогами замовника і технічними особливостями деталі.
 2. Порізка металу на заготовки, розмір і конфігурація яких розраховується таким чином, щоб знизити показник відходів до мінімально можливого.
 3. Написання програми для верстатів з ЧПУ, в якій детально прописується кожен рух ріжучого інструменту і заготовки в процесі її обробки.
 4. Обробка металевої заготовки різанням. Як РІ може виступати різець, фреза або їх поєднання.
 5. Контроль якості готової продукції. Тільки після того, як фахівець ВТК переконається в тому, що готовий виріб повністю відповідає всім необхідним параметрам, партія деталей відправляється замовнику.

Серійне виробництво виробів з металу — це складний технологічний процес, підсумковий результат якого безпосередньо залежить від професіоналізму персоналу підприємства і точності виробничого обладнання. Ці два показники успішно поєднуються на ТОВ “ШЛЯХ”, що дозволяє нам гарантувати високу якість продукції та її повну відповідність необхідним характеристикам.

Чому обирають нас?

Серійне виробництво металевих виробів на ТОВ “ШЛЯХ” забезпечує нашим клієнтам кілька важливих переваг:

 • можливість отримати готові деталі в рекордно короткі терміни;
 • виробництво виробів за типовими та індивідуальними проектами;
 • Висока якість і точність готової продукції;
 • низька собівартість;
 • доставка в будь-яку точку України.

Щоб замовити серійне виробництво виробів з металу або виготовлення нестандартних виробів та отримати відповіді на ваші запитання, зв’яжіться з нашим представником будь-яким зручним для вас способом. Наш консультант надасть всю необхідну інформацію, оперативно оформить замовлення і передасть його в роботу на виробничі потужності нашого підприємства.

Телефонуйте нам прямо зараз і на особистому прикладі переконайтеся, що ТОВ «ШЛЯХ» — це висока якість готових деталей при низькій собівартості.