Про компанію

Гаряче штампування латуні


ТОВ «Шлях» - потужне сучасне підприємство, яке спеціалізується на виготовленні латунної сантехнічної арматури з повним циклом виробництва. У 2003 році створено з метою випуску якісного фітинга ТМ LEXLINE, що відповідає високим стандартам.
На сьогоднішній день ТОВ «Шлях» є лідером ринку в області виробництва латунної арматури, яку можна придбати в дилерських центрах України та за її межами.
На виробництві розроблена, впроваджена і застосовується система менеджмента якості, що відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001: 2018.
about_01
Основним напрямком діяльності є серійна металообробка, а також виготовлення деталей за індивідуальними кресленнями замовника.

Основний виробнича структура підприємства:
- Конструкторний-технічний відділ;
- Інструментальний цех;
- Ливарний цех;
- Цех гарячого штампування;
- Ділянка механічної обробки металу;
- Цех автоматических и полуавтоматических линий и многофункциональных станков и установок;
- ВТК;
- Відділ збірки і упаковки деталей.

Наші переваги

Виготовлення якісного фитинга з високими стандартами

170

Співробітників на підприємстві

600 +

Великих клієнтів

20

Років досвід роботи в галузі виробництва та металообробки

6

Мільйонів фітингів в рік

550

Тонн продукції в рік

380

Постачальників

ВИРОБНИЦТВО ПРОДУКЦІЇ методом лиття під тиском

При лиття під тиском розплавлений метал примусово, під тиском поршня або стисненого повітря, заповнює сталеву форму, порожнина якої має конфігурацію заготовки (деталі). При охолодженні залитий метал твердне і в твердому стані зберігає конфігурацію тієї порожнини, в яку він був залитий. Кінцеву продукцію називають виливкою. У процесі кристалізації розплавленого металу і подальшого охолодження формуються механічні та експлуатаційні властивості виливків. Витягнута з форми готова виливок вимагає подальшої обробки: опиловки, галтовки, механічної обробки, нанесення декоративного покриття за допомогою дробемету, а також миття і сушку.

За допомогою лиття під тиском можна отримати, як тонкостінні деталі з різьбою, отворами і складної форми, так і товстостінні деталі, в залежності від потреби. Точність розмірів деталей, відлитих під тиском, дуже висока (0,1-0,01 мм). Всі виливки виходять абсолютно однаковими і взаємозамінними. Вироби мають дуже дрібнозернисту структуру, яка забезпечує підвищені механічні якості.
Недоліками лиття під тиском є ​​необхідність застосування дорогих сталевих форм і спеціальної установки для стисненого повітря, а також обмежені розміри і вага виливків.

ВИРОБНИЦТВО ПРОДУКЦІЇ методом гарячого штампування

Гаряче штампування є одним з поширених видів обробки металу тиском. При гарячому штампуванні для додання заготівлі необхідної форми, користуються штампом, що має порожнину, конфігурація якої відповідає формі деталі, що виготовляється. Гаряче штампування має такі переваги: ​​високу продуктивність, однорідність і точність одержуваних деталей.
Гарячу штампування застосовуємо для масового виробництва, вимагаючи для кожного виробу окремого штампу, на виготовлення якого витрачаються значний час і кошти.

Штамп складається з двох половин: верхній, що закріплюється за допомогою клинів в бабі молота, або рухомої частини преса і нижньої, яка встановлюється в штамподержателе, з'єднаному з шабота молота, або нерухомої частини преса. В обох половинах штампа виконані струмки, що утворюють при зіткненні цих половин порожнину з обрисом, відповідним конфігурації форми штампувало вироби.
Штамп в роботі зазнає великих ударні навантаження, тому його виготовляють з добре проковують високолегованої сталі і піддають термічній обробці. Штампи обробляють спеціальними мастильними матеріалами. Одночасно з цим мастило штампів зменшує їх «розпал», який утворюється у вигляді дрібних тріщин від багаторазового нагрівання і охолоджування верхнього шару металу штампа.

Штампування забезпечує значну економію металу, знижує трудомісткість обробки і при подальшій механічній обробці, підвищує коефіцієнт використання металу і збільшує продуктивність обладнання.

Переваги латунного фітинга, виготовленого методом гарячого штампування:
- відсутність раковин і тріщин, висока щільність структури металу;
- висока міцність до механічних навантажень, підвищений термін експлуатації;
- дотримання «центрів» і простота «пакування» роблять монтаж зручним;
- фітінг виготовлений відповідно до Держстандарту;
- низька ціна при європейському рівні товарного вигляду і якості виробу.


Додаткові послуги з обробки металу від ТОВ «Шлях»


ВІДЕО ПРОЦЕСУ ВИРОБНИЦТВА

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Звертайтеся за вказаними телефонами і ми обов'язково Вас проконсультуємо. Завжди раді допомогти!

    ФОТО ПРОЦЕСУ ВИРОБНИЦТВА І МАТЕРІАЛІВ

    СЕРТИФІКАТИ