Блог

Нестандартні вироби з металу: переваги замовлення на ТОВ “ШЛЯХ”

Сьогодні безліч великих підприємств пропонує послуги з серійного і великосерійного виробництва типових металовиробів. Однак ринок диктує свої умови і нестандартні вироби з металу все більше завойовують популярність серед споживачів.

ТОВ “ШЛЯХ” одним з перших перепрофілював частину своїх потужностей під нестандартні проекти, завдяки чому підприємство ще сильніше зміцнило свої позиції на українському ринку.

Особливості виготовлення нестандартних виробів на ТОВ “ШЛЯХ”

Виробництво нестандартних виробів з металу на ТОВ “ШЛЯХ” виконується за власноруч розробленою проектною документацією або кресленнями та ескізами замовника. Що ми пропонуємо своїм клієнтам?

Актуальні та перевірені рішення

Наші конструктори та інженери стежать за тенденціями в області архітектури та дизайну,новинок сантехніки тому пропонують клієнту тільки актуальні і перевірені рішення для виконання поставленого перед ними завдання.

Сучасне обладнання

Виготовлення нестандартних виробів з металу виконується на сучасному виробничому обладнанні з використанням лазерного різання, а також інших передових технологій в області обробки металів. Завдяки такій технічній базі і великому виробничому досвіду, ми втілюємо в життя найсміливіші дизайнерські рішення.

Надання виробу декоративного вигляду

Крім виробництва, ми займаємося також фарбуванням і нанесенням різних захисних покриттів на нестандартні металеві вироби. Це дозволяє надати продукції закінчений зовнішній вигляд і надійно захищає її від впливу різних агресивних речовин і високих температур.

Як замовити виготовлення нестандартних виробів?

Щоб замовити виготовлення нестандартних виробів або отримати додаткову інформацію, зв’яжіться з нашим фахівцем будь — яким зручним для вас способом-по телефону, електронній пошті або за допомогою форми зворотного дзвінка. Наш консультант відповість на всі ваші запитання, допоможе визначитися з матеріалом і запропонує оптимальний варіант вирішення для вашої ситуації.

Завод нестандартних металовиробів “ШЛЯХ” – це сучасне обладнання, помножене на багаторічний досвід роботи фахівців. Результат-оперативне і якісне виконання будь-яких, навіть найскладніших, завдань.

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Звертайтеся за вказаними телефонами і ми обов’язково Вас проконсультуємо.
Завжди раді допомогти!