Послуги

В даний час ТОВ «Шлях» організувало високотехнологічне виробництво, яке відповідає високим вимогам замовника.

ОСОБЛИВОСТІ ВИРОБНИЦТВА

Широкий перелік сучасних верстатів і устаткування
контроль ВТК
Робота з чорними металами (чавуном, легованою сталлю) і кольоровими (латунь, мідь і ін.)
Якість і точність виготовлення деталей

ФОТО ПРОЦЕСУ ВИРОБНИЦТВА І МАТЕРІАЛІВ

Запірна арматура з латуні: різновиди та особливості виробництва

Запірна арматура - це обов'язкова складова побутового або промислового водопроводу. Використання в системі такої сантехнічної продукції дозволяє здійснювати регулювання потоку робочого середовища або відсікати його на окремих ділянках трубопроводу.

Однією зі сфер діяльності нашого підприємства є виробництво запірної арматури, яка, в залежності від своїх конструкційних особливостей, поділяється на такі види:

  • крани;
  • вентилі.

Виробництво запірної арматури на нашому підприємстві здійснюється двома методами:

  1. Штампування - передовий і прогресивний спосіб отримання заготовок з латуні.
  2. Лиття елементів запірної арматури під тиском. Даний метод перевірений часом і є більш економічним (в порівнянні зі штампуванням) в плані витрати матеріалу.

Особливості лиття латуні під тиском


Лиття латуні під тиском - це метод формування виливки, при якому метал надходить у форму необхідної конфігурації за допомогою створюваного поршнем або стисненим повітрям тиску, завдяки чому всі її поглиблення заповнюються швидше і якісніше. Даний метод добре зарекомендував себе при виготовленні деталей по спец замовленням, коли необхідно налагодити виробництво виробів складної геометричної форми.
Крім того, латунна запірна арматура, виготовлення якої відбувається методом лиття під тиском, володіє наступними технічними і експлуатаційними перевагами:

  • стійкістю до корозії;
  • міцністю;
  • пластичністю;
  • легкістю подальшої механічної обробки;
  • доступною ціною.

Купити запірну арматуру від виробника, ви завжди зможете на сайті нашої компанії або в офлайн магазині. У нашому каталозі представлений великий асортимент подібних виробів для промислових і побутових водопроводів із зазначенням розмірів і вартості. Також ми здійснюємо виготовлення спец замовлень по кресленнях замовника. В даному випадку, ціна готової продукції залежить від її розмірів, складності конфігурації і механічної обробки.


Для того щоб зробити замовлення, зв'яжіться з нашими менеджерами за вказаними телефонами. Наш співробітник уважно вас вислухає, допоможе підібрати оптимальний варіант вироби у відповідність з наданою вами інформацією, а також організовує доставку обраної вами продукції в будь-яку точку України.


Телефонуйте нам прямо зараз і на особистому досвіді переконаєтеся у високій якості нашої продукції, доступної її вартості та професіоналізмі нашого персоналу.
ТОВ «Шлях»

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Звертайтеся за вказаними телефонами і ми обов'язково Вас проконсультуємо. Завжди раді допомогти!