Блог

Лиття кольорових металів: види та особливості

Однією з найбільш популярних послуг серед наших клієнтів є лиття кольорових металів. Це зумовлено тим, що в Україні досить складно знайти виробника, який міг би забезпечити на одному підприємстві конструкторсько-розробницьку документацію, виготовлення прес штампів та матриць для замовленої деталі та отримати високу якість виливків та готових виробів із латунних сплавів.

У цій статті ми докладно розповімо про вид такого лиття, яке використовуємо на нашому підприємстві.

У цій статті ми докладно розповімо про вид такого лиття, яке використовуємо на нашому підприємстві.

На нашому підприємстві лиття зі сплавів кольорових металів, переважно латунного сплаву ЛС 59 ДСТУ 3473, ДСТУ ГОСТ 15527, ГОСТ 17711 здійснюється методом
лиття металів під тиском, завдяки чому виходить виливок, форма та розміри якої максимально відповідають готовому виробу. Це дозволяє суттєво знизити витрату металу при механічній обробці заготівлі та спростити даний процес в цілому. Власний інструментальний цех дозволяє розробити оснастку для будь-якої деталі, що полегшує процес та економить час замовнику.

Контроль якості виливка здійснюється на кожному з його етапів, що дозволяє нам гарантувати високу якість та довговічність готової продукції.

Лиття кольорових металів під тиском

Переваги лиття кольорових металів на ТОВ «ШЛЯХ»

Чому лиття зі сплавів кольорових металів слід довірити спеціалістам ТОВ «ШЛЯХ»?

  • кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи у цій галузі;
  • сучасне ливарне та металообробне обладнання;
  • виконання замовлень будь-якого рівня складності за типовими та індивідуальними проектами;
  • можливість виготовлення великої партії виливків у стислий термін;
  • доступні ціни на лиття кольорових металів;
  • організація доставки готових виробів до будь-якої точки України.

Для того щоб зробити замовлення або отримати відповіді на запитання щодо процедури і термінів лиття виробів з металу, що вас цікавлять, зв’яжіться з нашим менеджером будь-яким зручним для вас способом — за телефоном, електронною поштою або за допомогою заповнення форми зворотного дзвінка. Наш спеціаліст надасть всю інформацію, що вас цікавить, оперативно оформить замовлення і передасть його в роботу відповідним підрозділам нашого підприємства.

Якщо ви хочете отримати дійсно якісне лиття з кольорових металів, телефонуйте нам прямо зараз і особисто оціните всі переваги співпраці з ТОВ «ШЛЯХ».