Спецзамовлення

ПРОЦЕС РОБОТИ над спецзамовленнями З ТОВ «ШЛЯХ»

01
Запит на розрахунок ціни на спецзамовлення
02
Узгодження ціни
03
Оформлення договору і специфікації
04
Передоплата за договором
05
Виготовлення спецзамовлення
06
Перевірка та узгодження зразків
07
Доплата за договором
08
Видача готового спецзамовлення
Наше підприємство може виробляти не тільки серійні деталі з металів (сталь, латунь, алюміній) різної складності так і нестандартні за бажанням замовника. Ми можемо здійснити повний цикл виробництва, починаючи від розробки ескізів та креслень, металообробки і закінчуючи фінальною обробкою - поліруванням, шліфуванням, нанесенням покриттів і гравіюванням. Ми виробляємо і постачаємо деталі і комплектуючі механізми для клієнтів тільки в тій формі, яка спільно з клієнтом була узгоджена. Вся продукція поставляється в належній якості і в певний час. Наше ставлення до клієнта - це надійність, стабільність і оперативність виконання кожного завдання. Ми постійно працюємо над вдосконаленням виробничого процесу.

Контроль якості проводиться на всіх етапах. Від отримання сировини, до упаковки готових деталей. Наша система управління якістю повністю відповідає стандарту ISO 9001 діє до: 2015.

-Контроль сировини - це найважливіший вхідний контроль для всіх матеріалів і надання сертифікатів на матеріали за запитом замовника, який передбачає проведення хімічного аналізу.

-Поточний контроль на верстатах передбачає постійний контроль оператором за відповідністю розмірів і інших параметрів деталі.

-Вихідний контроль - це облік таких етапів, як: вибірковий контроль необхідної кількості деталей, занесення даних в протокол і упаковка.

Ми регулярно проводимо перевірку і калібрування всіх вимірювальних інструментів та іншого обладнання. Таким чином, виробничий процес в ТОВ «Шлях» завжди точний, оперативний і якісний.

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Звертайтеся за вказаними телефонами і ми обов'язково Вас проконсультуємо. Завжди раді допомогти!