Блог

Послуги лиття пластмас: етапи виробництва та переваги

Для отримання великої кількості однотипних виробів складної конфігурації із пластику на ТОВ «ШЛЯХ» використовується такий виробничий метод, як лиття пластмас під тиском. У цій статті ми розглянемо основні етапи виготовлення пластикових деталей у такий спосіб, а також поговоримо про переваги його використання. Тож поїхали!

Лиття пластмас: етапи виробництва пластикових виробів

Лиття пластмас — це досить складний технологічний процес, який включає наступні етапи:

 1. Проектування прес-форм на основі 3D-моделі майбутнього виробу. На даному етапі інженерам та конструкторам необхідно детально продумати пристрій літникової та допоміжних систем, а також схему розташування гнізд. Крім того, при проектуванні прес-форми слід враховувати її зношування та особливості робочого матеріалу. В іншому випадку використання нераціонально спроектованого виробу може призвести до передчасного його виходу з ладу або перевитрати пластику.
 2. Виробництво прес-форм для лиття пластмас під тиском. Виготовляються такі деталі із високоміцної сталі на спеціальних верстатах із ЧПУ. Завдяки точності сучасного виробничого обладнання, готова прес-форма точно повторює контури 3D-моделі виробу, для виготовлення якого вона призначається.
 3. Виготовлення тестового виливка. Після того, як прес-форма зібрана, проводиться тестове лиття, у процесі якого інженери перевіряють усі важливі технологічні параметри на відповідність встановленим нормам. При виявленні найменших дефектів у виливку або порушень технологічного процесу прес-форму відправляють на доопрацювання.
 4. Після усунення всіх недоліків або у разі успішного проведення тестового лиття прес-форма встановлюється на термопластавтомат і починається виробництво партії виробів.

Лиття пластмас на замовлення – це дуже відповідальний захід, оскільки найменша помилка може призвести до великої партії шлюбу і, відповідно, великих тимчасових та фінансових витрат, які будуть потрібні для виготовлення нових виробів.

Лиття пластмас під тиском

Переваги лиття пластмас під тиском

До переваг цієї операції ставляться:

 • досить низька собівартість виготовлення одного виробу;
 • можливість виготовлення деталей складної конфігурації із мінімальною кількістю відходів;
 • низька ймовірність шлюбу за якісного підходу до виготовлення прес-форми;
 • можливість виготовлення необмеженої кількості виробів;
 • висока якість готової продукції;
 • можливість вибору типу пластику та його забарвлення.

Лиття пластмас під тиском — це можливість отримання великої кількості якісних виробів із пластику за низької собівартості.

Однією із сфер діяльності ТОВ «ШЛЯХ» є лиття пластмас на замовлення. Ставши нашим клієнтом, ви зможете розраховувати на такі переваги:

 • Високий професійний рівень спеціалістів.
 • Власні виробничі потужності.
 • Сучасне високоточне встаткування.
 • Можливість виготовлення деталей будь-якого рівня складності за типовими та індивідуальними проектами.
 • Доступна вартість послуг та висока швидкість їх надання.

Для отримання додаткової інформації або замовлення послуги з лиття виробів із пластмас, зв’яжіться з нашим менеджером будь-яким зручним для вас способом. Наш спеціаліст відповість на всі ваші запитання, оформить заявку та оперативно передасть її на виконання у виробничий цех.

Лиття пластмас від ТОВ «ШЛЯХ» – якість, перевірена часом.