Блог

Фільтр грубої очистки води: призначення і область застосування

Що таке фільтр грубої очистки води для будинку? Це невеликих розмірів колба з латуні, яка має два патрубка для підключення — вхідний і вихідний. Усередині такого виробу розташований вихід на відстійник з розміщеним в ньому сітчастим фільтром з нержавійки. Діаметр осередків сітки може варіюватися від 100 до 1000 мкм, що дозволяє затримувати частинки домішок відносно невеликих розмірів.

Область застосування фільтрів грубої очистки

Вода має в своєму складі різні домішки. Деякі з них не розчиняються і можуть вивести з ладу побутову техніку. Тому особливо незамінні фільтри грубої очистки води для заміського будинку, водопостачання якого здійснюється від свердловини. Такі вироби вловлюють частинки бруду, піску і глини, запобігаючи, тим самим, пошкодження або повний вихід з ладу кульових кранів, змішувачів фітингів та іншого обладнання.

Також рекомендується встановити фільтр грубої очистки води і для квартири. Він допоможе запобігти потраплянню частинок вапна, іржі та інших сторонніх елементів, які присутні в системах водопостачання, в сантехнічні вироби та побутову техніку.

Фільтр грубої очистки води для будинку

Які завдання вирішують фільтри грубої очистки?

Фільтри грубої очистки води для приватного будинку або квартири вирішують наступні завдання:

 1. При установці в системі водопостачання:
 • очищення технічної води від бруду, іржі, піску та інших органічних і неорганічних домішок;
 • продовжує життя дорогого побутового обладнання, в тому числі і фільтрів тонкого очищення води.
 1. При монтажі в опалювальних системах:
 • дозволяє запобігти утворенню нальоту на стінках труб теплообмінників;
 • перешкоджає попаданню абразивних частинок всередину циркуляційних насосів;
 • оберігає клапани, Радіаторні вентилі, кульові крани та інші елементи систем від пошкоджень або виходу з ладу в результаті попадання сторонніх часток в їх конструкцію.

Таким чином, фільтри грубої очистки води для квартири або приватного будинку — це незамінні пристрої, які допоможуть продовжити термін життя запірної арматури і побутової техніки.

Переваги покупки фільтрів грубої очистки в ТОВ ” ШЛЯХ»

ТОВ “ШЛЯХ” пропонує купити Фільтр грубої очистки води для квартири або приватного домоволодіння за цінами виробника. З переваг співпраці з нашою компанією відзначимо наступні моменти:

 • власні виробничі потужності, що дозволяє нам гарантувати високу якість продукції і конкурентоспроможні ціни;
 • сучасне обладнання;
 • висока кваліфікація персоналу;
 • розвинена система логістики, що дозволяє нам оперативно організувати відправку товару в будь-яку точку України;
 • надання гарантії на всі види продукції.

Щоб замовити фільтри грубої очистки води або отримати додаткову інформацію, зв’яжіться з нашим менеджером будь-яким зручним для вас способом. Наш фахівець відповість на всі ваші запитання, оперативно оформить замовлення і організовує його відправку.

ТОВ “ШЛЯХ” – це висока якість за доступною ціною.