Блог

Фільтр грубої очистки для лічильника води: класифікація та критерії вибору

На жаль, міські станції фільтрації не в змозі забезпечити якісне очищення води від домішок, а плачевний стан трубопроводів ще більше погіршує ситуацію. В результаті цього, різні домішки у вигляді піску, бруду, іржі або вапна потрапляють в крильчатку лічильника, що швидко виводить його з ладу. Запобігти пошкодженню приладів обліку твердими і волокнистими включеннями, а також забезпечити їх коректну роботу протягом усього терміну експлуатації допоможе фільтр грубої очистки для лічильника води.

Класифікація фільтрів грубої очистки води перед лічильником

Для локальних систем подачі води в квартири або приватні будинки, розроблені кілька конфігурацій подібних виробів. Так, фільтри грубої очистки води перед лічильником відрізняються між собою за такими характеристиками:

  • розташуванням відстійника;
  • типом з’єднання;
  • матеріалом фільтра;
  • діаметром вхідного і вихідного патрубка;
  • способом обслуговування.

Найбільш поширеним типом вироби є деталь, у якій відстійник з фільтром розташований під кутом щодо потоку. Такий сітчастий фільтр грубої очистки вважає універсальним і може монтуватися як на горизонтальних, так і на вертикальних ділянках системи водопостачання. Якщо виріб має перпендикулярно розташований відстійник, то його установка можлива тільки на горизонтально розташованих ділянках трубопроводу.

Фільтр грубої очистки для лічильника води

Як вибрати фільтр грубої очистки перед лічильником?

Косі фільтри грубої очистки перед лічильником користуються особливим попитом серед споживачів зважаючи на свою універсальність і простоту монтажу. Виготовляються такі вироби з латуні, стійкої до корозії, перепадів температур і механічних пошкоджень. Додає популярності таким деталям – їх невисока вартість.

Вибирати сітчастий фільтр для води грубої очистки необхідно виходячи з наступних критеріїв:

  • тиск у водопровідній магістралі. При великому його показники рекомендується встановити посилений варіант фільтра;
  • діаметр вхідного патрубка приладу обліку;
  • можливий розмір частинок бруду. Діаметр отворів у фільтрі може варіюватися в межах від 100 до 1000 мкм;
  • необхідність пломбування. Моделі фільтрів для пломбування мають спеціальну вушко на корпусі.

З огляду на всі ці моменти, ви без зусиль зможете підібрати необхідний варіант вироби.

Де купити Фільтр грубої очистки води?

Купити Фільтр грубої очистки холодної або гарячої води½,¾, 1 ви завжди зможете в ТОВ «ШЛЯХ». Ми самі виробляємо подібну продукцію, тому гарантуємо високу якість, надійність і довговічність таких виробів.

Якщо у вас залишилися питання або вам важко при виборі фільтра грубої очистки для лічильника води, зв’яжіться з нашим фахівцем будь-яким зручним для вас способом. Наш консультант надасть всю цікаву для вас інформацію і допоможе підібрати виріб в залежності від майбутніх умов його експлуатації.