Блог

Згін американка: переваги та види

Одним із важливих елементів систем водопостачання, опалення та інших інженерних комунікацій є згін американка. Виготовляється такий виріб, як правило, з латуні і використовується для з’єднання двох труб або трубопровідних деталей із внутрішнім різьбленням.

Переваги муфт американок

Згін роз’ємний «американка» має ряд істотних переваг перед іншими видами фітингу, а саме:

 1. Простота монтажу. Муфта американка 3/4 відносно проста у використанні та монтажі. Для її встановлення не потрібні будь-які спеціальні навички та інструменти.
 2. Герметичність. Згін американка забезпечує надійне та герметичне з’єднання між трубами або іншими елементами водопровідної системи.
 3. Універсальність. Такі вироби є універсальним рішенням для з’єднання труб з внутрішнім різьбленням та/або з різними діаметрами.
 4. Легкість заміни та обслуговування. Американка з внутрішнім різьбленням дозволяє легко замінювати або обслуговувати компоненти системи трубопроводу.
 5. Регулювання довжини. Деякі вироби мають механізми регулювання довжини, що дозволяє точно налаштовувати відстань між елементами, що з’єднуються.
 6. Стійкість до високих температур. Муфта розбірна американка виготовляється з матеріалів, які мають стійкість до високих температур. Ця характеристика дозволяє використовувати такі вироби для монтажу елементів опалювальних систем або водопроводів з гарячою водою.
 7. Широка сфера застосування. Такі вироби можуть використовуватися для монтажу елементів газо- та водопостачання, опалення та інших інженерних систем.

Це лише деякі переваги використання комбінованих муфт американок. Насправді їх значно більше. Додаткову інформацію щодо всіх переваг таких виробів ви завжди зможете отримати у наших менеджерів.

Види муфт американок

Як ми вже згадували, згін американка має досить широку сферу застосування. Зокрема, існують такі різновиди таких виробів:

 • американка для радіатора – використовується для підключення радіаторів до системи центрального опалення;
 • американка для сушки для рушників — служить для з’єднання сушки для рушників з трубопроводом опалення;
 • американка з внутрішнім різьбленням – використовується для з’єднання двох труб або інших елементів системи з внутрішнім різьбленням;
 • американка на батарею – використовується для з’єднання між батареєю та трубопроводом;
 • американка для лічильника води – дозволяє підключити лічильник до водопровідної системи. Забезпечує надійне та герметичне з’єднання для точного вимірювання витрати води.

У нас ви зможете купити американку для радіатора опалення та інші різновиди даного фітингу. Ми гарантуємо високу якість своїх виробів, окремо з’єднання американка пряма латунна, їх надійність та довговічність.

Чому обирають нас?

Компанія «Шлях» була створена в 2003 році і вже протягом двох десятків років займає лідируючі позиції на українському ринку запірної арматури.
Чому обирають нас? Тому що ми:

 • гарантуємо повну відповідність своєї продукції сучасним стандартам якості;
 • пропонуємо широкий асортимент моделей запірної арматури, щоб задовольнити різні потреби наших клієнтів у виробах;
 • цінуємо час своїх клієнтів та гарантуємо якісне обслуговування, а також швидку доставку замовлення до будь-якої точки України;
 • консультуємо з будь-яких питань, пов’язаних із застосуванням та вибором наших виробів;
 • приймаємо різні форми оплати.

Почніть монтаж та обслуговування вашої системи з наших фітингів та особисто оцініть усі переваги нашої продукції!